خریدار ضایعات برنج

ضایعات برنج

ضایعات برنج : ضایعات برنج از جمع آوری وسایل از کار افتاده، تولید شده از فلز برنج بدست می‌آید. ضایعات برنج جزو ضایعات فلزی محسوب شده و نوعی فلز قلمداد می‌شود. اما در ابتدا باید بدانیم که فلز برنج چیست و چگونه بدست می‌آید؟ برنج آلیاژی است از ترکیب مس و روی که مقدار فلز روی در آن از 10 تا 45 درصد تغییر می‌کند. کار کردن با فلز برنج خیلی راحت‌تر از مس است چون زودتر ذوب شده و قابلیت ریخته گری و قالب گیری دارد. در ترکیب برنج گذشته از مس و روی عناصر دیگری همچون، سرب، آهن، منگنز، قلع، و دیگر فلزات وجود دارند، اما مقادیر آن‌ها از یک تا دو درصد بیشتر نمی‌شود. هرچه میزان روی به مس در آلیاژ برنج افزایش یابد، سختی و استحکام آلیاژ برنج افزایش یافته و رنگ آن از قرمز به زرد کم رنگ تغییر می‌کند، همچنین برعکس آن هرچه میزان مس نسبت به روی در آلیاژ برنج افزایش یابد رنگ آن از طلایی به صورتی و قرمز تغییر می‌کند. رنگ اصلی آلیاژ برنج زرد طلایی است. همچنين با افزودن مقدار بیشتر از دو درصد از عناصری مانند ،آهن، منگنز، قلع و غیره به آلیاژ برنج در خواص مکانیکی برنج تغییراتی بوجود آمده که آن را برنج مخصوص می‌نامند. از آلیاژ برنج در تولید قطعاتی مانند، پیچ و مهره، قطعات رشته‌ای، ترمینال‌ها، شیر آلات برنجی، انژکتورها، اتصالات لوله آب برنجی، قاشق، سماور،کتری،قوری و وسایل تزئینی و غیره استفاده می‌شود. تمامی اقلام ذکر شده پس از پایان دوره کارکرد مفید خود فرسوده شده و ضایعات برنج را تشکیل می‌دهند.

آشنایی با ضایعات برنجی

آشنایی با ضایعات برنجی :   خرید ضایعات برنج در تهران با قیمت بیشتری نسبت به شهرستان‌ها خریداری می‌شود. به خاطر وجود کارخانجات بازیافت ضایعات برنج در تهران و ارسال ضایعات توسط ماشین‌های حمل بار به تهران، خرید ضایعات برنج تهران با قیمت بیشتری صورت می‌گیرد. خریدار ضایعات برنج در شهرستان‌ها بعد از جمع آوری و تفکیک ضایعات برنج از دیگر ضایعات، ضایعات برنج حاصله را توسط ماشین‌های حمل بار و با در نظر گرفتن هزینه حمل و نقل به خریداران عمده ضایعات برنج در تهران و دیگر نقاط ارسال می‌کنند. خرید و فروش ضایعات برنج نیز همچون دیگر ضایعات فلزی بر حسب کیلوگرم محاسبه شده و انجام می‌گیرد.

.

فلز مس به علت داشتن خواص فوق‌العاده و بسیار از محبوب‌ترین و گران قیمت‌ترین فلز های مصرفی می‌باشد، و ضایعات آن نیز با قیمت بالایی خریداری می‌شود. ضایعات برنج نیز به علت دارا بودن مس در ترکیب خود با قیمت نسبتن بالایی خرید و فروش می‌شود. خرید ضایعات برنج توسط خریداران خرده فروش در سطح شهر و از اماکن عمومی جمع آوری شده و پس از آن به خریداران عمده فروخته می‌شود. هنگام فروش ضایعات برنج خود قبل از فروش آن‌ها را تمیز و از ضایعات دیگر تفکیک کنید، تا هنگام فروش به قیمت اصلی و مناسب بفروشید. در صورت وجود هرگونه ناخالصی و ضایعات دیگر و یا رسوبات، ضایعات برنج شما را با قیمت کمتری خریداری می‌کنند، و شما دچار ضرر و زیان می‌شوید. زیرا خریداران عمده ضایعات برنج در هنگام خرید به خالص بودن ضایعات توجه داشته و بر عدم وجود ناخالصی‌ها تأکید می‌کنند.

بهترین خریدار ضایعات برنجی

بهترین خریدار ضایعات برنجی : فروش ضایعات برنج به صورت عمده و خرده صورت می‌گیرد. فروش ضایعات برنج توسط اشخاص عادی به صورت خرده بوده و در مرحله بعد فروش به صورت عمده توسط فروشندگان انجام می‌شود. فروش ضایعات برنج که متشکل از، شیرآلات خانگی و صنعتی، وسایل تزئینی، اتصالات لوله آب برنجی، انژکتورها و غیره می‌باشد، بعد از تفکیک از دیگر ضایعات مانند، آهن، پلاستیک، شیشه، چوب و غیره به صورت خالص در آمده و تحویل خریداران ضایعات برنج می‌شود. فروش ضایعات برنج به صورت کیلویی محاسبه شده و در ازای هر کیلو برنج خالص مبلغ معینی پرداخت می‌شود.

ما ضایعات برنج شما را به بالاترین قیمت خریداری میکنیم و شما سود بالایی را به دست می آورید کافی است فقط با شماره داخل سایت تماس بگیرید و از شرایط ما باخبر شوید