خریدار ضایعات مس

ضایعات مس

ضایعات مس : ضایعات مس و آلیاژ مس به بازیافت اقتصادی هر نوع محصولات اضافی بستگی دارد. مرحله فرآیند که از فرآیندهای تولید ناشی می‌شود ذخیره می‌شود و برای بازیافت به منظور پایین نگه داشتن هزینه محصول نهایی مبادله می‌شود. به طور متوسط حدود ۴۰ % از کل تولید از فلز بازیافت شده بدست می‌آید. برای تعداد کمی از محصولات، ۹۰ % بیشتر است.
بازیافت ضایعات مس نسبتا ارزان است، زیرا به توان کم، همراه با کم‌ترین تلفات نیاز دارد. بازیافت ضایعات مس و آلیاژهای آن نقش مهمی در اقتصاد تولید ایفا می‌کنند که از ابتدای صنعت مس انجام شده‌است. اگر یک آلیاژ با استفاده از مواد بازیافتی ساخته شود، هزینه مواد خام می‌تواند به طور قابل‌توجهی کاهش یابد.

یکی از فلزات بسیار ارزشمندی که قیمت آن در قیاس با تمامی فلزات بالاتر است فلز مس می‌باشد این فلز از لحاظ اقتصادی قیمت بسیار بالایی دارد. زیاله های مسی انواع گوناگونی را به خود اختصاص می‌دهند که در ادامه برخی از آن‌ها ذکر شده است:

  • ضایعات مس و ظروف مسی
  • ضایعات مس و کابل مفتولی
  • ضایعات ورق ضخیم مس

درصورتی‌که هر نوع از ضایعات مس را برخوردار هستید و قصد دارید تا ضایعات مس خود را به فروش برسانید ما تمامی ضایعات مس را با قیمت بسیار مناسب از شما خریداری کرده و بعد از خرید ضایعات شما آن‌ها را به کارخانه‌ها ذوب مس منتقل نموده و پس از طی ذوب مس و فرایندهای ذوب، آن را به مواد اولیه مسی تبدیل نموده و مجدد آن را در صنایع گوناگون استفاده می‌کنیم.

افراد و شرکت‌های بسیار زیادی هستند که ضایعات مس فراوانی را در راستای فعالیت‌های خود تولید می‌کنند ولی شوربختانه بسیاری از خریداران ضایعات مس را با قیمت بسیار کمی از شما خریداری می‌نمایند که اصلا به صرفه نیست و از لحاظ حقوقی این کار کاملا غیرقانونی است. به‌عبارت‌دیگر ضایعات مس  را از شما با قیمت بسیار ارزان‌تر از قیمت مصوب خریداری کرده که از لحاظ مالی برای شما اصلاً به صرفه نبوده و حتی مشکلات مالی را برای شما به همراه خواهد داشت.

ولی ما با مجموعه تخصصی خودمان ضایعات مس را با قیمت بسیار بالاتر از شرکت های مشابه از شما خریداری کرده و آن را با قیمتی باورنکردنی از شما می‌خریم و آن را پس از تهیه و خرید به کارخانه‌های معتبر جهت فرآوری منتقل می‌کنیم تا فرایند ذوب روی ضایعات مس انجام شود و پس از آن ضایعات  را در طی فرآیندهای گوناگون بازسازی کرده و آن را در خدمت به کار می‌بریم

خرید ضایعات مس

خرید ضایعات مس :مس یکی از ارزشمندترین فلزات موجود در زمان جمع‌آوری زباله و بازیافت ضایعات مس می‌باشد. با یک زندگی قابل بازیافت بی‌نهایت، مس در موتورهای، کامپیوترها، ساخت‌وساز، ماشین‌آلات صنعتی و چیزهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چه شما یک جمع‌کننده یا فروشنده ضایعات آهن در حوزه کاری، نیمه وقت و یا حرفه‌ای هستید، ضایعات مس یک روش قابل‌اعتماد برای منبع یابی کیفیت مس است که عالی به نظر میرسد.با این حال، قیمت‌هایی که خریداران می‌توانند به مقدار زیادی از ضایعات مس را به دست آورند بستگی دارد. قیمت مس و ضایعات آن بسته به آن دارد دقیقا بدانیم چه چیزی درجه مس را از هم متمایز می‌کند، همچنین کدام یک از آن‌ها بهترین ارزش را برای ضایعات مس ارائه میدهند.

انواع ضایعات مسی

انواع ضایعات مس :همان طور که ذکر شد وسایل مسی موجود در منزل ممکن است متفاوت باشند و در نتیجه ضایعات حاصل از آن ها نیز متفاوت اند. جالب است بدانید که قیمت انواع ضایعات مس نیز باهم متفاوت است. این تفاوت قیمت به دلیل تفاوت در ارزش آن ها می باشد. در ادامه ی مطلب به بیان انواع ضایعات مس پرداخته می شود:

  • ضایعات سیم ها و کابل های بدون روکش

یکی از مهم ترین کاربرد های مس استفاده از آن در سیم ها می باشد. علت این موضوع، رسانایی الکتریکی بالای فلز مس است. این رسانایی تا حدی است که می توان در لیست رساناترین فلزات در زمینه ی الکتریسیته بعد از نقره، جایگاه دوم را به مس داد. علاوه بر رسانایی بالای آن، نمی شود خاصیت چکش خوار بودن و شکل پذیری زیاد آن را بی اهمیت دانست. این خاصیت موجب می گردد تا بتوان فلز مس را به شکل های مختلفی از جمله رشته های نازک و طویل درآورد. ضایعات مسی در دسته ی سیم ها به طور کلی به کابل قرمز، کابل مشکلی، سیم های افشان و تسمه های مسی تقسیم می گردند

ما ضایعات مس شما را به بالاترین قیمت خریداری میکنیم در صورت تمایل با شماره داخل سایت تماس بگیرید