قیمت روز ضایعات در تهران

قیمت روز ضایعات در تهران و شهر های اطراف

آگاهی از قیمت روز ضایعات در تهران سبب می شود تا شما ضایعات خود را که ممکن است ارزش قیمتی بالایی داشته باشند، ارزان نفروشید.

اگر به محیط اطراف خود نگاه کنیم، وسایل بسیاری را میبینیم که قابلیت استفاده خود را از دست داده اند و دیگر کیفیت اولیه را ندارند. این نوع ضایعات دو مقصد می توانند داشته باشند؛ 1-زباله حساب می شوند و از چرخه بازگشت به خط تولید خارج میشوند و یا در چرخه بازگشت می مانند و بار دیگر محصول جدیدی از آنها تولید می شود.

در این میان قیمت روز ضایعات در تهران برای اجناس مختلف بسیار متفاوت است. برخی از ضایعات ارزش مالی زیادی ندارند و بازگشت آنها به چرخه تولید تنها به منظور حفظ پاکی محیط زیست می باشد اما ضایعاتی هم وجود دارند که قیمت آنها بالا و ارزش خرید و فروششان زیاد است.آگاهی از قیمت روز ضایعات به شما کمک می کند تا کالاهای ضایعاتی خود را زیر قیمت نفروشید.

علت تفاوت قیمت روز ضایعات در ضایعات مختلف

علت تفاوت قیمت روز ضایعات دو عامل می تواند باشد؛ 1-قیمت اولیه محصولات. 2-کاربرد ضایعات در صنعت.

برخی از کالاها در تولید اولیه قیمت چندانی ندارند، بنابراین ضایعات آنها نیز ارزش چندانی نخواهد داشت. همچنین برخی ضایعات مانند انواع آهن آلات در صنعت کاربرد دارند و به همین دلیل قیمت روز ضایعات آنها نیز بالا است.

عدم تفاوت زیاد قیمت آهن دست اول و آهن ضایعات

آلیاژ های آهن معمولا پس از تبدیل شدن به ضایعات، قابلیت بازگشت مجدد به چرخه تولید را دارند. قیمت ضایعات آلیاژ آهن با قیمت آلیاژ آهن دست اول و نو اختلاف کمی دارد و همین مورد دلیل دیگری بر بالا بودن قیمت روز ضایعات آهن است. از جمله مهم ترین و ارزشمند ترین آلیاژ های آهنی می توان به موارد زیر اشاره کرد: آهن گالوانیزه، فولاد، استیل، چدن و حلبی.

همچنین بعضی از ضایعات های فلزی غیر آهنی دارای ارزش قیمتی بالایی هستند. از جمله این ضایعات می تواند به آلومینیوم، برنج و روی اشاره کرد. علاوه بر این ضایعات مس نیز از جمله با ارزش ترین ضایعات موجود می باشد.قیمت ضایعات مختلف دارای گستره وسیعی است، به همین دلیل برای فروش ضایعات به بنگاه های ضایعاتی معتبر مراجعه نمایید.

قیمت روز ضایعات

حال بگذارید تا در مورد قیمت روز ضایعات صحبت کنیم. با نگاهی به قیمت تمامی ضایعات متوجه گستره وسیع آن خواهیم شد. قیمت آهن درجه یک با درجه دو و ورق آهنی متفاوت است. همچنین قیمت آهن آلیاژی با گالوانیزه متفاوت می باشد. این تفاوت قیمتی در آلومینیوم، مس و حتی ضایعات غیر فلزی نیز وجود دارد.

در این هنگام اگر شما یک ضایعات با ارزش مانند آهن یا مس داشته باشید، طبیعی است که از قیمت روز و دقیق آن اطلاع نداشته باشید. همچنین ممکن است خریداران ضایعات با توجه به عدم آگاهی شما از قیمت روز ضایعات، اجناس شما را با قیمت پایین تر نسبت به حد معمول خریداری کنند.

بنگاه کهن ضایعات

یکی از بنگاه های خوب و قابل اطمینان جهت فروش انواع ضایعات فلزی، بنگاه کهن ضایعات است. بنگاه کهن ضایعات بهترین خریدار ضایعات در محل میباشد و تمامی ضایعات شما را با قیمت به روز در لحظه خریداری می کند.

همانگونه که در پاراگراف های بالا نیز اشاره شد، قیمت ضایعات (مخصوصا ضایعات فلزی) دائما در در حال تغییر است و بسیار مهم است که شما از این تغییر قیمت اطلاع داشته باشید و ضایعات خود را با قیمت روز به فروش برسانید.

بنگاه کهن ضایعات با بکارگیری پرسنل مجرب با یک تماس شما به محل مورد نظر مراجعه و ضایعات را از شما تحویل گرفته و در نهایت با توجه به قیمت روز ضایعات در محل با شما تسویه حساب نقدی خواهد کرد.

سخن پایانی

در پایان ذکر این نکته ضروری است که صنعت فروش ضایعات، صنعتی است که نه تنها به خریدار و فروشنده سود می رساند، بلکه به حفظ محیط زیست نیز کمک می کند. در این میان اگر شما ضایعات خود را به بنگاهی نا مطمئن بفروشید، ممکن است تا نسبت به قیمت روز ضایعات، با قیمت پایین تری ضایعات شما را خریداری کند اما بنگاه کهن ضایعات نسبت به قیمت روز ضایعات با شما تسویه حساب نقدی در محل خواهد کرد. تنها با یک تماس، پرسنل این بنگاه در محل مورد نظر شما ضایعات را تحویل خواهند گرفت.