ضایعات دربند

خریدار ضایعات آهن در دربند

اگر شما ساکن  دربند تهران هستید یا در مقام یک کارفرما حجم زیادی از ضایعات فلزی از پروژه های مختلف ساختمانی دارید. باید به شما بگوییم که تمام این ضایعات قابل بازیافت هستند. پس برای این که محیطی پاک داشته باشیم شما می توانید کلیه آن ها را با قیمت مناسب به کهن ضایعات بسپارید.

با توجه به افزایش روزافزون تولید صنعتی و مصرف کالاهای مختلف، مسئله ضایعات و پسماندها به یکی از چالش‌های اساسی جامعه تبدیل شده است. در حقیقت، ضایعات به عنوان هرگونه ماده‌ای که در نتیجه فرآیند تولید، مصرف یا دور ریختن کالا به وجود می‌آید، شناخته می‌شود. این ضایعات شامل انواع مختلفی از جمله پلاستیک، فلزات، کاغذ و … هستند.

کهن ضایعات به عنوان یکی از فعال ترین مرکز خریدار ضایعات فلزی در دربند کلیه ضایعات فلزی که دیگر به آن ها نیازی ندارید و نمی دانید با حجم زیاد ضایعات فلزی تان چه کنید یا آن ها را کجا انبار کنید. با بالاترین قیمت از شما می خرد.

خریدار انواع ضایعات در دربند

شما همه نوع ضایعات آهنی خود را می‌توانید به کهن ضایعات بفروشید. بی فایده‌ترین لوازم فلزی منزل از جمله میزها و صندلی‌ها، درهای آهنی، پیچ‌ها، میلگردهای خراب و غیره تمام ضایعات آهنی که احساس می‌کنید هیچ ارزشی ندارند را به ما بفروشید.

قابل اطمینان بودن کارشناسان کهن ضایعات مورد تایید است و همچنین مسائل و مشکلات احتمالی قابل پیگیری است، پس نگران نباشید چون بخش پشتیبانی پاسخگوی شما شهروند گرامی می‌باشد.

خریدار ضایعات ساختمانی

اصطلاحا به پسماندهای باقی مانده از عملیات ساختمانی ضایعات ساختمانی می‌گویند. افزایش ساخت‌وساز و تولید ضایعات ساختمانی معضلاتی از جمله آلودگی زیست محیطی، افزایش مرگ‌ومیر در اثر برخورد اتومبیل‌ها با آن‌ها و زشت شدن فضای شهر را به دنبال دارد.

ضایعات ساختمانی به موادی گفته می‌شود که در فرآیند ساخت و ساز و همچنین تعمیر و نگهداری ساختمان‌ها ایجاد می‌شوند. این ضایعات شامل مواد ساختمانی نظیر بلوک، بتن، آجر، شیشه، فلزات، چوب و … است.

این ضایعات در صورت عدم بازیافت و استفاده مجدد، به عنوان پسماندهای ساختمانی شناخته می‌شوند که باعث آلودگی محیط زیست و هزینه‌های بالای دفع آن‌ها می‌شود. به همین دلیل استفاده از روش‌های بازیافت و استفاده مجدد این ضایعات برای حفظ منابع طبیعی و کاهش هزینه‌های پسماندهای ساختمانی بسیار حائز اهمیت است.

خرید و فروش ضایعات ساختمانی

امروزه با افزایش صنعت ساخت و ساز و تولید ضایعات ساختمانی، بازیافت آن‌ها در این صنعت، اقدام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها و مصرف مواد خام اولیه محسوب می‌شود و امروزه یکی از مهمترین منابع تأمین ماده اولیه محصولات فولادی و آهنی هستند. به همین دلیل تعدادی از افراد و مجموعه‌ها به خرید این محصولات اقدام می‌کنند و نیز این امر موجب جبران بخشی از هزینه‌های ساخت‌وساز می‌شود.

 1. ضایعات فلزی: تقریبا به هر چیز فلزی که عمرش به آخر رسیده و دیگر کاربردی ندارد، ضایعات فلزی گفته می‌شود. ازجمله آهن، استیل، چدن، آلومینیوم، مس، برنج، مفرغ، سرب، روی. این ضایعات، هم به صورت خام و هم در قالب محصولاتی مثل باتری، بطری فلزی نوشابه یا حتی موتور ماشین به فروش می‌رسند.
 2. ضایعات غیرفلزی: شامل هر چیز غیر فلزی می‌شود. مانند پلاستیک و پلیمر، لاستیک، شیشه، کاغذ و کارتن، چوب و تخته، منسوجات و چرم، سنگ و آجر و سرامیک، مواد شیمیایی، روغن، ضایعات کشاورزی.
 3. ضایعات الکترونیک و الکتریکی: هر وسیله‌ای که به نوعی با برق سروکار دارد، در این گروه قرار می‌گیرد؛ بعضی از سیم و کابل و باتری‌ها نیز در دسته ضایعات الکترونیک قرار می‌گیرند نه فلزی. این گروه شامل موبایل و تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر و لوازم جانبی، قطعات برقی صنعتی، وسایل برقی خانگی و دستگاه‌های فرسوده و اسقاطی می‌شود.
 4. محصولات فلزی و غیرفلزی: این گروه تفاوت زیادی با ضایعات فلزی و غیرفلزی ندارند اما باید بدانید که این گروه از محصولات عمر چندانی ندارند و یک کالای خاص محسوب می‌شوند که امکان استفاده مجدد از آنها در جایی وجود دارد؛ مثل ریل راه آهن یا میل‌گرد نو.

قیمت خرید و فروش آهن ضایعات در دربند

در خرید ضایعات آهن چند نکته بسیار مهم برای فروشندگان وجود دارد. قیمت خرید ضایعات آهنی به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. اولین فاکتور تاثیرگذار، نوع ضایعات آهنی می‌باشد. بسته به نوع ضایعات و میزان ارزش آنها، قیمت نیز متفاوت خواهد بود. حجم ضایعات آهنی نیز در هزینه تمام شده موثر است.

در کنار این‌ها اصل مهمی که باید مد نظر داشته باشید، قیمت خرید روز ضایعات آهنی است. که در واقع این قیمت نیز تابع قیمت شمش فولاد است. اینکه در خرید ضایعات آهن، هزینه‌ها به چه صورت محاسبه خواهد شد به قیمت روز شمش فولاد نیز بستگی خواهد داشت.

این را بدانید که بازار خرید ضایعات آهن نیز نوسان دارد و مناسب‌ترین قیمت، قیمت‌های روز خواهد بود. برای همین است که ما درکهن ضایعات بر روی ارزش گذاری دقیق ضایعات آهنی و هر وسیله و لوازم فلزی منزل شما بسیار حساس هستیم.

با فروش ضایعات آهنی منزلتان به کارشناسان مورد اعتماد کهن ضایعات بیایید همین الان گامی در جهت زیباتر کردن محیط زندگی و محیط زیست خود برداریم.

انواع ضایعات آهن و درجه بندی آن

به طور کلی ضایعات آهن از نظر درجه بندی به دسته های مختلفی همچون ضایعات آهن سوپر ویژه ، ویژه ، درجه یک تا درجه سه ، روغنی ، آلیاژی ، ضایعات آهن گالوانیزه و … تقسیم بندی می شود. در ادامه نمونه ای از هریک از این دسته بندی ها ارائه شده است :

درجه بندی ضایعات انواع و اقسام ضایعات
ضایعات آهنی سوپر ویژه ورق روغنی زنگ خورده ، خرده میلگرد ، نبشی ، ناودانی
ضایعات آهنی ویژه  انواع تسمه های آهنی ضخیم ، قالب های بتنی ، پرسی میلگرد ، رینگ اتومبیل ، موتور یخچال پله شدهتیرآهن ، خرده های میلگرد با ابعاد بزرگتر ، قوطی ، پروفیل ، ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی ، تکه نبشی ، چهار پهلوی کوتاه قد ، تکه ناودانی ، لوله سیاه ضخیم ، کناره ورق های ضخیم
ضایعات آهنی درجه ۱ سیم و مفتول های کلافی شکل ، بدنه موتور سیکلت و کشتی ، شوفاژ و آبگرمکن برش خورده ، ورق ترانس و آرمیچر ، ریل های قطار ، قوطی پروفیل ، انواع چرخ دنده ، شاسی های ماشین های سنگین ، لوله سیاه صنعتی
ضایعات آهنی درجه ۲ تسمه های کلاف شده ، اتصال های گالوانیزه ، میلگرد های کلاف شده ، فنر های بانداژ ، تنه های دوچرخه ، اگزوز و بدنه ماشین ، بشکه ، بدنه های بزرگ ، انواع توری ، سیم جوش ، توری مرغداری ، لوله بار سبک
ضایعات آهنی درجه ۳ حلب ، سیم ، منبع اگزوز ، فیلتر نسوخته ، ورق گالوانیزه زنگ زده و رنگ شده ، شیلنگ های فشار قوی
ضایعات آهنی درجه ۴ انواع پلیسه زنگ نزده (با حداقل دو درصد کسر)
ضایعات آهن روغنی ورق های جدید که ضخامت کمتر از یک میلی متر دارند
محصولات گالوانیزه لوله آب ، کانال کولر
ضایعات آهن آلیاژی فنرهای برش خورده ، چرخ دنده ، میل لنگ ، تسمه فنری سیم بکسل خردشده
ضایعات بدنه خودرو بدنه های خودرو های اسقاطی و تصادفی

مزایده فروش ضایعات در دربند

همواره شرکت کردن در مزایده و ثبت نام برای آن یکی از وقت گیرترین اموری است که هر کارفرمایی برای فروش ضایعات فلزی با آن درگیر است.

کهن ضایعات با فراهم نمودن بستری امن برای خرید کلیه ضایعات فلزی توانسته است نیاز به شرکت در مزایده فروش ضایعات فلزی در دربند را مرتفع سازد و با پیشنهاد بالاترین قیمت و حمل و نقل سریع و آسان خدماتی بیشتر و بهتر نسبت به سایر مراکز ضایعات در اختیار مشتریان و کارفرمایان قرار دهد.

برای بی نیاز شدن از شرکت در مزایده فروش ضایعات فلزی در دربند می توانید قبل از انجام هر اقدامی با مشاوران ما در کهن ضایعات تماس گرفته و از راهنمایی های آنها مطلع شوید.

خریدار انواع قراضه آهن در دربند

 • درهای آهنی
 • حلبی‌ها
 • در و پنجره آهنی
 • چارچوب‌های آهنی و فلز رنگی
 • صندلی آهنی و یا از آلیاژهای آهن
 • میلگردهای فرسوده ساختمانی
 • لوله‌های آهنی
 • آهن قراضه و خمیده شده
 • انواع میخ‌ها، پرچ‌ها، پیج‌ها و اتصالات آهنی
 • تیرچه‌های آهنی

​این را به یاد داشته باشید که اصلا انتظار نمی‌رود شما نوع ضایعات آهنی و میزان ارزش آن‌ها را بدانید. می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با حاضر شدن آنها در محل، به طور دقیق نوع و میزان ارزش آن‌ها برای شما برآورد خواهد شد.

این از خدمات گروه کهن ضایعات است، که مشتری‌ها بتوانند با خیال راحت از میان خریداران ضایعات آهن، بهترین را انتخاب کنند.

مرکز خرید ضایعات فلزی در دربند

به طور کلی می توان گفت فلزات دارای انواع مختلفی هستند که در مکان های مختلف و به منظورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

طبیعتا پس از مدتی استفاده از این وسایل علائم فرسودگی و خرابی در این وسایل پدیدار می شود. این علائم گاهی باعث می شود تا مردم به این نتیجه برسند که زمان مطلوب برای استفاده از این وسایل تمام شده است.

حال اهمیت شناسایی مرکزی که بهترین خریدار ضایعات باشد بیش از پیش احساس می شود. خریداری که بتواند بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن و با منصفانه ترین قیمت در اختیار کسی که می خواهد عملیات فروش ضایعات فلزی را انجام دهد قرار دهد.

بهترین خریدار ضایعات فلزی در دربند کهن ضایعات است که توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند.


برای فروش ضایعاتتان همین حالا با شماره‌های  ۰۹۱۲۷۷۶۷۳۹۸  و یا  ۰۲۱۵۶۷۴۷۶۹۹تماس حاصل فرمایید.


قیمت روز ضایعات

آهن به عنوان یکی از ارزشمندترین فلزات کاربردهای مهم و متنوعی در انواع صنایع و مصارف خانگی دارد.قیمت هر کیلو ضایعات آهن با توجه به نوع ضایعات و کیفیت آنها و همچنین برحسب قیمت روز ضایعات آهن محاسبه می شود.

این قیمت ها نسبت به کلی یا جزئی بودن، کیفیت آهن قراضه ها، خالصی آنها، نوع و درجه بندی، قیمت روز بازار و نوسانات بازار مشخص میشود.