ضایعات اندرزگو

خریدار ضایعات آهن و ساختمان در اندرزگو +قیمت ضایعات آهنی{1403}

کهن ضایعات ، خریدار ضایعات در اندرزگو تهران با خرید فلزاتی مانند مس ، برنج ، آلومینیوم ،آهن، چدن، و سایر مواد ضایعات آهنی که در اطراف خود بی استفاده مانده اند میخرد و این ضایعات فلزی را بازیافت کرده و تبدیل به مواد قابل استفاده جدید می کند.

شما مشتریان عزیز میتوانید جهت فروش ضایعات خود با شماره ۰۹۱۲۷۷۶۷۳۹۸ و یا ۰۲۱۵۶۷۴۷۶۹۹ تماس حاصل فرمایید.


ضایعاتی آهن در اندرزگو تهران + مرکز خرید ضایعات فلزی

به طور کلی می توان گفت فلزات دارای انواع مختلفی هستند که در مکان های مختلف و به منظورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. طبیعتا پس از مدتی استفاده از این وسایل علائم فرسودگی و خرابی در این وسایل پدیدار می شود. این علائم گاهی باعث می شود تا مردم به این نتیجه برسند که زمان مطلوب برای استفاده از این وسایل تمام شده است.

حال اهمیت شناسایی مرکزی که بهترین خریدار ضایعات باشد بیش از پیش احساس می شود. خریداری که بتواند بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن و با منصفانه ترین قیمت در اختیار کسی که می خواهد عملیات فروش ضایعات فلزی را انجام دهد قرار دهد. بهترین خریدار ضایعات فلزی در اندرزگو کهن ضایعات است که توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند.

کهن ضایعات به عنوان یکی از فعال ترین مرکز خریدار ضایعات فلزی در اندرزگو کلیه ضایعات فلزی که دیگر به آن ها نیازی ندارید و نمی دانید با حجم زیاد ضایعات فلزی تان چه کنید یا آن ها را کجا انبار کنید. با بالاترین قیمت از شما می خرد.

اگر شما ساکن اندرزگو هستید یا در مقام یک کارفرما حجم زیادی از ضایعات فلزی از پروژه های مختلف ساختمانی روی دستتان مانده است. باید به شما بگوییم که تمام این ضایعات قابل بازیافت هستند. پس برای این که محیطی پاک داشته باشیم شما می توانید کلیه آن ها را با قیمت مناسب به کهن ضایعات بسپارید.

خرید ضایعات ساختمانی و بازیافت آنها

به پسماندهای باقی مانده از عملیات ساختمانی ضایعات ساختمانی می‌گویند. افزایش ساخت‌وساز و تولید ضایعات ساختمانی معضلاتی از جمله آلودگی زیست محیطی، افزایش مرگ‌ و میر در اثر برخورد اتومبیل‌ها با آنها و زشت شدن فضای شهر را به دنبال دارد.

ما ضایعات شما و کلیه شرکتهایی که قصد فروش ضایعات خود را دارند خرید میکنیم و با بهترین دستگاههای ذوب آهن آنها را بازیافت میکنیم و به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف آن را به کار میبریم.

 1. ضایعات مس نرم
 2. خرید ضایعات آلومینیوم
 3. ضایعات آهن تناژ بالا
 4. خرید ضایعات استیل
 5. ضایعات آهن
 6. ضایعات چدن
 7.  سرب
 8.  مس
 9. خرید ضایعات آهن

خریدار نخاله ساختمان در اندرزگو تهران

خریدار نخاله ساختمان در اندرزگو تهران

یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهای در حال توسعه، صنعت ساخت و ساز می باشد. این صنعت علاوه بر مصرف مقدار زیادی مصالح خام، موجب تولید حجم بالایی از ضایعات نیز می گردد که اصطلاحا به آن ضایعات ساختمانی یا نخاله ساختمانی گفته می شود.

باید توجه داشت که شهروندان باید از طریق شرکت های حمل نخاله ساختمانی اقدام به حمل و تخلیه مناسب ضایعات ساختمانی خود در محل های معین نمایند.ضایعات ساختمانی نخاله های جامدی هستند که از ساخت و ساز ، بازسازی و یا تخریب ساختمان ها، پل ها و … حاصل می شوند. نخاله های ساختمانی شامل بتن، چوب، گچ و … می باشد.

قیمت خرید ضایعات در اندرزگو تهران

نوع ضایعات قیمت خرده قیمت عمده
آهن درجه یک 13,225 14,724
آهن درجه دو 12,813 14,564
آهن ویژه 13,952 15,071
آهن سوپر ویژه 14,511 15,398
آهن آلیاژی 11,164 13,650
آهن سبک 13,526 14,309
آهن درب و پنجره 13,600 14,795
آلومینیوم نرم 78,561 83,844
آلومینیوم خشک 67,950 73,650
آلومینیوم پروفیل شاخه 81,543 85,099
آلومینیوم پیستون 85,811 89,589
آلومینیوم سرسیلندر 85,212 90,147
آلومینیوم رادیات 64,445 69,514
آلومینیوم قوطی رانی 58,173 63,896
چدن ریزبار 14,567 15,75

خرید ضایعات قیمت متفاوتی داشته و بر اساس نوع ضایعات تعیین می گردد. کلیه ضایعات و لوازم فرسوده شمارا در اندرزگو تهران را خریداریم. اگر ضایعاتی دارید و برای فروش به دنبال مشتری می گردید که با قیمت منصفانه ای آن را از شما خریداری کند قبل از اینکه با دلالان صحبت کنید ابتدا با شماره ۰۹۱۲۷۷۶۷۳۹۸ تماس بگیرید ما ضایعات شما را با قیمت بالاتری از خورده کاسب های محل خریداری می کنیم.

خرید و فروش انواع ضایعات در اندرزگو

امروزه با افزایش صنعت ساخت و ساز و تولید ضایعات ساختمانی، بازیافت آن‌ها در این صنعت، اقدام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها و مصرف مواد خام اولیه محسوب می‌شود و امروزه یکی از مهمترین منابع تأمین ماده اولیه محصولات فولادی و آهنی هستند.به همین دلیل تعدادی از افراد و مجموعه‌ها به خرید این محصولات اقدام می‌کنند و نیز این امر موجب جبران بخشی از هزینه‌های ساخت‌وساز می‌شود.

خریدار انواع قراضه آهنی

 • قراضه داخلی: در کل پروسه ‌ فولادسازی از قبیل ساخت شمش و محصولات فولادی این نوع قراضه حاصل می‌شود که در واقع هنگامی که محصولی استانداردهای کیفی نهایی را پاس نمی‌کند، این نوع قراضه تولید می‌شود.
 • خارجی: این قراضه‌ها که خارج از مرحله تولید بر جای می‌مانند، خود در دو گروه قدیمی و جدید قرار دارند.

کهن ضایعات یک مرکز خرید و فروش ضایعات آهنی، ضایعات شرکتی و ساختمانی ضایعات چیلر موتورخانه ، چدن ، ضایعات پلاستیک و … به نرخ روز بالا ترین و بهترین قیمت خریدار است . ما سعی می‌ کنیم که بهترین خدمات را به شما عزیزان بدهیم و رضایت شما را به صورت تمام و کمال جذب کنیم .

سوالات متداول خرید ضایعات

میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

کهن ضایعات ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای ۱۰۰ تن خریداری میکند و میانگین وزنی وجود ندارد.

محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟

محل خرید و فروش ضایعات می تواند در محل شما و یا انبار مرکزی کهن ضایعات انجام شود.

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات به چه صورت هست؟

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود.

مدت زمان مراجعه کهن ضایعات به محل خرید ضایعات چقدر هست؟

پس از تماس شما با کهن ضایعات , ما وسایل مورد نیاز به سمت محل خرید ضایعات حرکت میکنیم و بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.

قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.